קטגוריות באתר
אודות לנדמן אלומיניום בע״מ

משרד לנדמן מספק שירותי ייעוץ מקצועיים לגופים יזמיים בכל הקשור לעבודות זכוכית, מלבני אלומיניום עץ, פלדה, UPVC ,וכו'.

שמרו על קשר – חומר למחשבה

לקבל ניוזלטר המכיל תכנים מעודכנים בתחום מעטפת הבניין  מלאו את פרטיכם

מאמרים אחרונים

זיגוג בתפשניות נקודתיות (Spider)

מרכז יצחק רבין, תל אביב.

אדריכלות: משה ספדיה אדריכלים בשיתוף צחי הלברשטט אדריכלים | יועץ אלומיניום: לנדמן אלומיניום בע"מ | קבלן אלומיניום: אלום יפה

צילום: אלעד שריג

אודות – מרכז יצחק רבין הוקם ב-  1997 בתל אביב, העיר בה גדל, חי ונרצח ראש הממשלה המנוח יצחק רבין. המרכז הוקם כדי להנציח את חייו ופועלו. במבנה, מוזיאון, אגף לתיעוד ומחקר אקדמי, ואגף להוראה ולחינוך. מרכז רבין ממוקם בצפון תל אביב, על גבי רכס הכורכר שמצפון לפארק הירקון, המרכז משקיף על קו הרקיע של תל אביב. סטיו המתנשא לגובה של שתי קומות חוצה את הבניין ממזרח למערב, ומחבר את אגפי הבניין השונים: מוזיאון, אולם אירועים רב – תכליתי, מרכז החינוך, ארכיון, ספרייה, ואגף משרדים.

צילום: אלעד שריג

המבנה שואף לבטא את החיבור בין עברו שליצחק רבין כלוחם ומנהיג שעסק בביטחון ובעשייה, ואשר שתי רגליו נטועות היטב בקרקע, לבין היותו מדינאי בעל חזון ומעוף, ששאף ופעל למען קידום השלום.

צילום: אלעד שריג

מעטפת המבנה מאופיינת בחומרים הקרובים לצורתם הטבעית ככל שניתן: המסד המחובר לאדמה ולגנים שסביבו, מחופה באבן מקומית. תקרת המבנה, העשויה חומרים בהירים וקלים של לוח מבודד דק ממדים, המצופה בפיברגלאס ימי – דומה בעיצובה הגיאומטרי לכנפי יונה. הקירות עשויים רכיבים טרומיים של בטון חשוף, רצועות אופקיות של אריחי אלומיניום בגימור של אלגון טבעי, קירות מסך בגימור של אלגון טבעי, וקירות "עכביש", שכולם זכוכית, ללא סריג אלומיניום כלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם...

מעקה זיזי (Console) שכולו זכוכית

מעקה זיזי שכולו זכוכית נטול כל רכיב מבני בין מפלס כַּן המעקה לבין מפלס מסעד המעקה, זולת שמשת המעקה. שמשת המעקה חדורה בבסיסה כ- 75 מ"מ, בתוך כַּן המעקה ורתומה בתוכו. הריתום יכול להיעשות בשיטה "יבשה" או "רטובה". בשיטה היבשה, כַּן המעקה הוא של פרופיל אלומיניום מותאם. הריתום נעשה באמצעות שגמים מחודדים המוחדרים בתוך הכַּן אחת לכ- 100 מ"מ ומהדקים את השמשה במקומה. 

המשך קריאה »

תכנון בהיבט הסטטי

רכיבים שכולם זכוכית

קיר מסך

קיימות

סליידר עמוד הבית

מעקים ומסעדים

מעטפת פרמטרית

חיפוי

זכוכית וזיגוג

הרכבה של אלומיניום וזכוכית

המעטפת האדריכלית

דלתות ומבואות כניסה

גימור אלומיניום

בדיקות ובקרה

אלומיניום, שיחול ופיתוח מכלולים

אורקיע (Skylight) וקיר אור

דילוג לתוכן