קטגוריות באתר
אודות לנדמן אלומיניום בע״מ

משרד לנדמן מספק שירותי ייעוץ מקצועיים לגופים יזמיים בכל הקשור לעבודות זכוכית, מלבני אלומיניום עץ, פלדה, UPVC ,וכו'.

שמרו על קשר – חומר למחשבה

לקבל ניוזלטר המכיל תכנים מעודכנים בתחום מעטפת הבניין  מלאו את פרטיכם

מאמרים אחרונים

מרכז לוגיסטי (מרלו"ג) שטראוס, שוהם Copy

אדריכלות: הוק אדריכלים | מנהל פרוייקט:  לודן | יועץ אלומיניום: לנדמן אלומיניום בע"מ | קבלן אלומיניום: אלומאייר | צילום: עמית גירון

המרכז הלוגיסטי הארצי של חברת "שטראוס"; ממנו מופצים לכל רחבי הארץ מוצרי מזון מצוננים ויבשים של שטראוס ועלית. המרכז הלוגיסטי כולל שלוש פונקציות עיקריות: אזור הפצה תפעולי, מבנה משרדים ומחסנים אוטומטיים גדולי ממדים.

מעטפת המבנים התמודדה עם הפונקציות השונות באיתור פתרונות יעילים ומותאמים לייעודים השונים של המבנים במתחם. המחסנים האוטומטיים דורשים מעטפת בעלת בידוד תרמי משודרג, המותאמת לשמור על הטמפרטורה הנמוכה של המוצרים. מטעמים אלה, למעטפת המחסנים נבחרו פנלים מבודדים. כדי לרכך את החזות המסיבית של המחסנים, האדריכלים השתמשו ברכיבים עיצוביים אלכסוניים השוברים את ההומוגניות של קוביית המחסנים המסיבית, קל וחומר בשעות הערב שעה שהם מוארים. המבנה הלוגיסטי מחופה בפח גלי בשילוב רפפות הכניסות מודגשות באמצעות חיפוי בתלייה יבשה של אריחי גרניט פורצלן צבעוניים.

מבנה המשרדים

מבנה המשרדים הוצב בכניסה למתחם כמבנה עצמאי נפרד. העיצוב של כל חזית וחזית מחזיתות מבנה המשרדים, הושפע מתפנית החזית אל גורמי השמים. בדרום שובצו פתחים צרים וארוכים המוצללים באמצעות רפפות אלומיניום.

במזרח ובמערב בוצע קיר מסך כפול (Double Skin) מאוורר: קירות מסך מזוגגים ולפניהם בצד חוץ, הצללה של פחי פלדה מחוררים. הצפון, החופשי מאילוצי הצללה, מאופיין במקצבים שונים של פתחים שקופים ושל פחים אטומים, לכאורה חזית בעלת פתחים אקראיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם...

מעקה זיזי (Console) שכולו זכוכית

מעקה זיזי שכולו זכוכית נטול כל רכיב מבני בין מפלס כַּן המעקה לבין מפלס מסעד המעקה, זולת שמשת המעקה. שמשת המעקה חדורה בבסיסה כ- 75 מ"מ, בתוך כַּן המעקה ורתומה בתוכו. הריתום יכול להיעשות בשיטה "יבשה" או "רטובה". בשיטה היבשה, כַּן המעקה הוא של פרופיל אלומיניום מותאם. הריתום נעשה באמצעות שגמים מחודדים המוחדרים בתוך הכַּן אחת לכ- 100 מ"מ ומהדקים את השמשה במקומה. 

המשך קריאה »

תכנון בהיבט הסטטי

רכיבים שכולם זכוכית

קיר מסך

קיימות

סליידר עמוד הבית

מעקים ומסעדים

מעטפת פרמטרית

חיפוי

זכוכית וזיגוג

הרכבה של אלומיניום וזכוכית

המעטפת האדריכלית

דלתות ומבואות כניסה

גימור אלומיניום

בדיקות ובקרה

אלומיניום, שיחול ופיתוח מכלולים

אורקיע (Skylight) וקיר אור

דילוג לתוכן