קטגוריות באתר
אודות לנדמן אלומיניום בע״מ

משרד לנדמן מספק שירותי ייעוץ מקצועיים לגופים יזמיים בכל הקשור לעבודות זכוכית, מלבני אלומיניום עץ, פלדה, UPVC ,וכו'.

שמרו על קשר – חומר למחשבה

לקבל ניוזלטר המכיל תכנים מעודכנים בתחום מעטפת הבניין  מלאו את פרטיכם

מאמרים אחרונים

קיר מסך באודיטוריום

מרכז פרס לשלום וחדשנות, תל אביב – יפו.

אדריכלות: אדריכל בינלאומי, מסימיליאנו נוקסס אדריכלים, אדריכל ישראלי – יואב מסר אדריכל
ניהול פרויקט: א. אפשטיין-ת"א | יועץ אלומיניום: לנדמן אלומיניום בע"מ

אודות מרכז פרס היא עמותה ששמה לעצמה למטרה לטפח שלום בר – קיימה וקדמה במזרח התיכון על ידי עידוד סובלנות, שיתוף פעולה, רווחה ופיתוח כלכלי וטכנולוגי – כל זאת על פי חזונו של נשיא המדינה התשיעי של מדינת ישראל, שמעון פרס ז"ל. המרכז שוכן ביפו, בסמוך לבית הקברות המוסלמי, והוקם על יסודות בית החולים הממשלתי ביפו, שנסגר בשנות ה-  80 של המאה העשרים. במבנה שוכנים משרדי הנהלת המרכז, חדרי סדנאות, אודיטוריום, מרכז מידע, מרכז מבקרים ועוד.

צילום: עמית גירון

קיר מסך באודיטוריום (חזית מערבית)
קיר מסך של אלומיניום וזכוכית בחזית המערבית מעניק לאודיטוריום שתי חוויות שימוש שונות, בהתאם לצרכי האירוע. מחד, הוא פותח את האודיטוריום לתצפית נטולת הפרעות מערבה לעבר היום והאופק, מאידך וילון הנגלל בגבו מחשיך את האודיטוריום כנדרש בשעת הקרנה. השמשה בחזית זו, הותאמה לרסן את קרני השמש (Low E).  מילואות המצלול מזוגגות גם הן בשמשה מרסנת קרינה, כנקוב לעיל. לוח גבס צבוע ובידוד תרמי מותקן בגבה.

חזית האודיטוריום, מבט מצד חוץ. צילום: עמית גירון

המעטפת תוכננה לפי קונספט של האדריכל פוקסס, האדריכל האיטלקי של הבניין, ועל ידי משרדו של אדריכל יואב מסר, האדריכל המקומי של הפרויקט. המעטפת מאופיינת במשחק של שכבות ושל אור. שכבות העשויות מבטון, ומרווחים החסומים בלוחות של זכוכית. עובי הרכיבים נע בין 90 ס"מ לבין 110 ס"מ, והוא זה אשר למעשה חוצץ בין פנים המבנה לבין הסביבה בצד חוץ. לאור קרבת המבנה לים, הוחלט שלא לשבץ אגפים נפתחים במעטפת המבנה, זולת דלת הכניסה הראשית והיציאה למרפסת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם...

מעקה זיזי (Console) שכולו זכוכית

מעקה זיזי שכולו זכוכית נטול כל רכיב מבני בין מפלס כַּן המעקה לבין מפלס מסעד המעקה, זולת שמשת המעקה. שמשת המעקה חדורה בבסיסה כ- 75 מ"מ, בתוך כַּן המעקה ורתומה בתוכו. הריתום יכול להיעשות בשיטה "יבשה" או "רטובה". בשיטה היבשה, כַּן המעקה הוא של פרופיל אלומיניום מותאם. הריתום נעשה באמצעות שגמים מחודדים המוחדרים בתוך הכַּן אחת לכ- 100 מ"מ ומהדקים את השמשה במקומה. 

המשך קריאה »

תכנון בהיבט הסטטי

רכיבים שכולם זכוכית

קיר מסך

קיימות

סליידר עמוד הבית

מעקים ומסעדים

מעטפת פרמטרית

חיפוי

זכוכית וזיגוג

הרכבה של אלומיניום וזכוכית

המעטפת האדריכלית

דלתות ומבואות כניסה

גימור אלומיניום

בדיקות ובקרה

אלומיניום, שיחול ופיתוח מכלולים

אורקיע (Skylight) וקיר אור

דילוג לתוכן