קטגוריות באתר
אודות לנדמן אלומיניום בע״מ

משרד לנדמן מספק שירותי ייעוץ מקצועיים לגופים יזמיים בכל הקשור לעבודות זכוכית, מלבני אלומיניום עץ, פלדה, UPVC ,וכו'.

שמרו על קשר – חומר למחשבה

לקבל ניוזלטר המכיל תכנים מעודכנים בתחום מעטפת הבניין  מלאו את פרטיכם

מאמרים אחרונים

קיר מסך דו-קרומי מאוורר של רפפות אלומיניום, מגדל מאייר

מגדל מאייר ברוטשילד, תל אביב- יפו.

אדריכלות: ריצ'רד מאייר אדריכלים, אדריכל אחראי: רני לוגן, ברעלי לויצקי כסיף אדריכלים ובוני ערים, אדריכלית אחראית: נינה לובושיץ-קורלוד | יועץ אלומיניום:  לנדמן אלומיניום בע"מ

צילום: נמרוד לוי

אודות – מגדל מגורים לבן וגבוה, שזכה לעיצוב ולמיתוג בידי האדריכל הבינלאומי ריצ'רד מאייר, ואף נושא את שמו. הצבע הלבן, המאפיין את המבנים של ריצ'ארד מאייר, השתלב עם סגנון הבנייה הבינלאומי המזוהה עם "העיר הלבנה". המגדל ממוקם בלב "העיר הלבנה", מתנשא מעלה, וכאילו מצמיח אותה לגובה.

מעטפת המגדל מחופה, אלומיניום וזכוכית, בשילובים שונים. המעטפת עשויה קיר מסך מתועש (Unities) ביחידות של 1.80X3.60 מ'. היחידות המתועשות הוצמדו האחת אל האחרת, והתלכדו לריבוע שגודלו 3.60X 3.60 מ'. שיטת התיעוש בקירות מסך דומה לבנייה טרומית (פריקסט). היחידות הגיעו מוכנות למבנה, הונפו ונתלו במקומן, ללא כל פעולות הרכבה נוספות.

צילום: נמרוד לוי

הקרום הפנימי דומה בפרטי המבנה, ההרכבה והזיגוג שלו לקיר מסך רגיל. הקרום החיצון עשוי רפפות אלומיניום קבועות, שכל ייעודו, להצליל על הקרום הפנימי מפני קרינה ישירה של שמש. בתווך, בין שני הקרומים, ובכל קומה וקומה, משתרע משטח אופקי של סבכת דריכה, המשמש לתחזוקה ולניקיון.

צילום: נמרוד לוי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם...

מעקה זיזי (Console) שכולו זכוכית

מעקה זיזי שכולו זכוכית נטול כל רכיב מבני בין מפלס כַּן המעקה לבין מפלס מסעד המעקה, זולת שמשת המעקה. שמשת המעקה חדורה בבסיסה כ- 75 מ"מ, בתוך כַּן המעקה ורתומה בתוכו. הריתום יכול להיעשות בשיטה "יבשה" או "רטובה". בשיטה היבשה, כַּן המעקה הוא של פרופיל אלומיניום מותאם. הריתום נעשה באמצעות שגמים מחודדים המוחדרים בתוך הכַּן אחת לכ- 100 מ"מ ומהדקים את השמשה במקומה. 

המשך קריאה »

תכנון בהיבט הסטטי

רכיבים שכולם זכוכית

קיר מסך

קיימות

סליידר עמוד הבית

מעקים ומסעדים

מעטפת פרמטרית

חיפוי

זכוכית וזיגוג

הרכבה של אלומיניום וזכוכית

המעטפת האדריכלית

דלתות ומבואות כניסה

גימור אלומיניום

בדיקות ובקרה

אלומיניום, שיחול ופיתוח מכלולים

אורקיע (Skylight) וקיר אור

דילוג לתוכן